Dell EMC PowerEdge Raf Tipi Sunucular

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dell EMC PowerEdge Raf Tipi Sunucular

Amaca uygun, siber dayanıklı ve akıllı PowerEdge sunucularıyla her yerde dönüşümü hızlandırın

PowerEdge raf tipi sunucularımız, tüm BT ortamlarınızda bağımsız ve işbirliği içinde çalışarak en zorlu iş yüklerinizi karşılamak amacıyla üretilmiştir. OpenManage entegre BT yönetim sistemimizle eşleştirilen PowerEdge raf sunucuları, şimdiye kadarki en güçlü otomasyon ve raporlama özelliklerimizi içerir ve işinizi büyütmeye odaklanmanızı sağlar.

Yapay zeka odaklı inovasyonları hızlandırma

İşlemciler, bellek, ağ, depolama ve hızlandırıcılar genelinde en son teknolojik ilerlemeleri en iyi duruma getirmek için tasarlanmış, son derece ölçeklendirilebilir bir platformla artan bilgi işlem taleplerini karşılayın.

Otomasyonu hızlandırma

Hem birlikte hem de bağımsız çalışabilen, ayrıca sistem performansının kapsamlı, özelleştirilebilir bir görünümüne dayanarak gerçek zamanlı öngörüler sağlayan akıllı sistemlerle iş fırsatlarına hızlı yanıt verin.

Sıfır güvenin benimsenmesini hızlandırma

Anytime Upgrade™ yerinde her şey dahil yazılım ve veri yükseltmeleriyle sonsuza kadar güncel kalmanızı sağlar

Edit Content

Tek soketli (tek CPU) raf tipi sunucular BT işlemlerini kolaylaştırmak için performans ile depolama kapasitesi arasında uygun maliyetli bir denge sunar. İşletmenizle birlikte kolayca büyüyecek ve gelişecek şekilde tasarlanmıştır.

Edit Content

İki soketli (çift CPU) raf tipi sunucular daha zorlu iş yükleriyle başa çıkmak için çok çeşitli özellikler sunar. Çoğu ortama uyacak şekilde fiyat ve performans yapılandırmalarında sunulur.

Edit Content

Dört soketli (dört CPU) raf tipi sunucular veri merkezinin ağır işçileridir; veri analizi, yapay zeka ve GPU veritabanı hızlandırması gibi en zorlu iş yükleri için en yüksek performansı sunarlar.