Markalarımız

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Markalarımız

Markalarımız

Avasya Teknoloji olarak Oyun sektörüne Molecule Gaming markamız ile girmiş bulunmaktayız. iT sektöründeki en büyük dünya markalarını yanımıza alarak, onların ürettiği son teknolojideki ürünleri en iyi fiyatlarla sizlere sunmayı ve satış sonrasında kaliteli hizmet vermeyi görev edindik. Molecule Gaming, Avasya Teknoloji ‘nin markasıdır. Aylık 1500 PC üretim kapasitesi 12.000 aylık website ziyareti Türkiye’nin her noktasına 48 saatte kargo hizmeti sağlanır.

Pazaryerlerinde hizmet verdiğimiz TECHBURADA isimli mağazamız üzerinden Dünya’nın önde gelen markalarının ürünlerini son kullanıcılara ulaştırmaktayız. TECHBURADA mağazamızdan bize satış yetkisi veren ve e-ticaret kanal programına dahil eden üreticilerin ürünlerini satmaktayız. Bu sebeple satışında yetkili olduğumuz dünya markalarının en güncel ürünlerini en hızlı ve en hesaplı şekilde satabilmekteyiz. Günlük 1500 kargo kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

Teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesi, çözümün oluşturulması, danışmanlık, projelendirme, devreye alma ve satış sonrası desteği kapsayan aşamalardan oluşmaktadır.

TELEFON
phone-call

+90 216 415 45 45

email

bilgi@avasya.com.tr

E-POSTA
contact-form

Formu Doldurun

İLETİŞİM FORMU
avasya-beyazlogo

İletişim Formu