Precision Mobil İş İstasyonları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Precision Mobil İş İstasyonları

Akıllı olduğu kadar güçlü

İleri düzey kullanıcılara, tasarımcılara ve yaratıcılara en güçlü iş istasyonlarını sunan Dell Precision 20 yılı aşkın inovasyon deneyimine sahiptir. Yeni premium tasarımı, profesyonel düzeyde bileşenleri ve Dell Optimizer for Precision ile en büyük fikirlerinizin arkasındaki güce, hıza ve güvenilirliğe odaklanır.

Deneyiminizi yükseltin

İş açısından en iyi araçları sunmak için müşterilerimize kulak veriyoruz. Seçilen sistemleri, ComfortView Plus ile ekran parlaklığını ve düşük mavi ışık özelliğine sahip akıllı termal, ortam algılayabilen ekranlar ile bulabileceğiniz her yerde, her zaman üretken kalabilirsiniz. Akıllı termallere, ComfortView Plus sayesinde ekran parlaklığını ve düşük mavi ışık kapasitesini ayarlayabilen ve ortamı algılayan ekranlara sahip seçili sistemleri bulabilir, böylece her zaman ve her yerde üretkenliğinizi koruyabilirsiniz.

Sizin kadar hızlı uyum sağlayan teknoloji

Çalışma deneyiminizi, çalışma biçiminizi öğrenip buna yanıt veren ve yerleşik olarak sağlanan yapay zeka tabanlı tek optimizasyon yazılımı olan Dell Optimizer for Precision ile dönüştürün. Express Sign-in, ExpressResponse ve Intelligent Audio gibi özellikler, sisteminizin performans, ses, pil ömrü gibi kritik alanlarını sezgisel olarak analiz eder ve ayarlar; böylece üretkenliğinizi daha da artırabilirsiniz. Raporlama ve analizler de darboğazları belirlemenize ve kaynak planlamasına yardımcı olur. Çalıştığınız her yerde, daha az kesinti sayesinde sorunsuz bir deneyim yaşamanız için.